Hoşgeldiniz!

Bizimle kayıt olarak, bizim toplumun diğer üyeleri ile tartışmak, paylaşmak ve özel mesaj mümkün olacak.

Kayıt Ol!

Oyunla İlgili Açıklama

mehmed

★ KURUCU ★
Yönetici
Haksız yere ban yedim,haksız yere susturma yedim diyenler için ufak bir açıklama yapayım bu gönderiyi
Bağlantıyı Görebilmek İçin Giriş yap veya üye ol.
(ZPP-56k) üyelerine özel paylaşılmıştır :
Bazı Zula Oyun Kullanıcıları Kayıt Olurken Kullanıcı Sözleşmesini Ve Davranış Kuralları bölümünü okumadan direk okudum diye kabul edip oyuna kayıt olurlar ama sonraki süreçte o kayıt olurken sözleşme bölümlerini okumayan kullanıcılar ben ban yedim,sebebsiz konuşma cezası aldım,küfür ettim ama sansürleyerek yazdım diye platformda olsun başka yerlerde olsun demekteler bu kurallar baya uzun olduğu için Sizin İçin önemli maddeleri bir araya getirdim.
Maddeler:
Zula Oyun Kullanıcı Sözleşmesi Madde 7:
Kullanıcı tarafından gerçekleştirilen ihlal nedeniyle Lokum Games'in tazminat hakları da saklıdır. Şu kadar ki; haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda Zula herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Lokum Games, Zula'daki mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, Zula'daki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Zula'daki bilgi ve içeriklerim güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, yorum ve görüşlerin belli bir amaca uygunluğu ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya içeriklere etkisi ile tamlığı hakkında Lokum Games, Zula için herhangi bir sarih ya da zımni garanti vermemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. Lokum Games, Zula’da elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir kullanıcıya dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususu Zula kendisinden beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.
Kalın yazıyla belirttiğim gibi haksız yere ban yedim sorusunun cevabını bulabilirsiniz şimdi bazıları diyecektir ben zulada hile kullanmadım örneğin B isimli oyunda kullandım şunu unutmamalısınız hile o oyununda olsa belirli sistem dosyalarının içine sızıp sizin bilgilerinizide çalabilir örneğin: keyloger gibi virüs bu virüsler oyun hilelerinden bulaşmayabilir bazen bilgisayarınıza indirdiğiniz bir dosyada'da virüs bulunabilir veya başka bir aktardığınız dosyada'da bulunabilir bundan dolayıda oyundan uzaklaştırılabilirsiniz bazılarıda bunu nasıl düzeltebilirim diyebilir kesin bir çözümmü bilinmemekte bir sonraki Zula Oyun Oyunculara Toplantısı diye düzenlediğimiz toplantılarda CaptainATX'in Katılımıyla Gerçekleşen Toplantıda Fikirlerinizi Yetkililere bildirerek iletebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz Kesin Olmayan Çözüm İse:
  • Bilgisayarınıza Format Atmak
  • Harddisk Değiştirmek
  • Bilgisayarınızı komple değiştirmek
  • Antivirüs programı indirerek virüsü silmek gibi
veya virüslü dosya hile değilde konuyla alakası olmayan dosyalardan şüpheleniyorum diyorsanız hiçbir bilginizi kaydetmeyip bilgisayarınızı formatlayın ve bilgisayar için antivirüs programı indirerek güvenli birşekilde dosyalarınızı indirebilirsiniz.
Ayrıca
Bulunan Kurallarıda İnceleyerek Sorunuzun Cevabını Bulabilirsiniz
Şu anlık diyeceklerim bu kadar Toplantıda Bu Konular Bildirilecektir.
Fa Sunucum Bilişim Hizmetleri
Ferhat Altın - Mehmed Gürbüz - Salih Özkan
Emeğe Saygı Eğer Yazıyı Kopyalayacaksanız Tüm Metni Kopyalayın Emeği GEÇEN Kişiler Dahil
Sizde Ekipman Almak İsterseniz
Sitesinden Uygun Fiyata Ekipman Sahibi Olabilirsiniz

Son düzenleme:
Üst Alt